פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליותפרגולות הן מוצר נהדר, בעיקר במזג האוויר הישראלי אשר מעניק לנו ימים רבים בהם מזג האוויר מתאים לשהייה בחוץ. אך בעזרת פרגולות נוכל גם להגדיל את מספר הימים בהם אנו יכולים לבלות בחוץ ועם פרגולות מסוימות נוכל לעשות זאת גם במזג האוויר הקר ביותר.

פרגולות חשמליות של צל וילון מספקות לנו הגנה מפני קרני השמש החזקות והן מאפשרות לנו לשבת במקום מוצל בימי הקיץ החמים. אך באותה המידה פרגולות יכולות להגן עלינו בימי החורף ולאפשר לנו לשבת בחוץ ולא להירטב מטיפות הגשם.

השהייה תחת הפרגולה היא תענוג של ממש והיא מתאימה לשעות הפנאי ולאירוח. אנו יכולים להתקין פרגולות בגינות, בגגות ומרפסות. כאשר יש לכם פרגולה במרפסת, בגג או בחצר, היא פשוט מאפשרת לכם להפיק מהם ייותר. ולא רק בתים פרטים יכולים ליהנות מפרגולות, הן יכולות להיות שימושיות גם עבור מסעדות, בתי קפה, עסקים ומקומות ציבוריים.

אחד היתרונות הגדולים של פרגולות הוא האפשרות להתאימן לצרכים ולסגנון העיצובי הדרוש, יחד עם המיקרוטופינג. בהתאם לשטח שנרצה לכסות, בהתאם לתקציב, בהתאם לחומרים שנרצה להשתמש ולאופי הפרגולה. כך נוכל להתאים אותה באופן אישי לצרכים של הלקוח ולהעניק לו פרגולה שהוא יוכל ליהנות ממנה במשך שנים ארוכות.

יש פרגולות ויש פרגולות חשמליות של חברת צל וילון

ישנם יצרנים ומתקיני פרגולות רבים. לכל אחד מהם יש את סגנון הפרגולה שלו והחומרים שאיתם הוא עובד. אך הפרגולות של צל וילון לוקחות את תחום הפרגולות והופכות אותו לאמנות, הפרגולות של צל וילון הן כמה דרגות מעל כולן ומעניקות לכם את הטוב ביותר. הן מובילות בעיצוב ובאפשרויות השימוש.

פרגולות האלומיניום חשמליות של 'צל וילון' מגיעות בגדלים שונים וצורות התקנה שונות, מה שמגדיל את אפשרויות השימוש והופך אותן למתאימות לכל מטרה. מכיסוי ברכות שחייה ועד פרגולות ענק למרכזים מסחריים.

פרגולות חשמליות של צל וילון מעניקות לכם פתרון מושלם הכולל הרבה יותר מחיפוי עליון. ניתן להזמין גם עם סוככי דפנות אשר מאפשרים לכם סגירה מוחלטת של הפרגולה. כך תוכלו אפילו להשתמש בחימום או קירור במידת הצורך.

פרגולות אלומיניום חשמליות של צל וילון מגיעות עם שליטה חשמלית, מה שמאפשר להסיר את ההצללה בעת הצורך בלחיצת כפתור. זה מוסיף נוחות לשימוש , אך גם מאפשר לכם להגדיל את אפשרויות השימוש והיישומים של הפרגולה.

ישנן אפשרויות שונות עבור הגג החשמלי, כולל אפשרות להשתמש ברפרפות אלומיניום, אשר בדומה לתריסים הן מאפשרות לכם לשלוט על עצמת האור הנכנסת. אפשרות אחרת היא להשתמש בבד נאסף, גם כן בשליטה חשמלית. אפשרויות אלו מעניקות לכם נוחות ופתרון לכל מזג אוויר.

יתרון נוסף של פרגולות צל וילון הוא האפשרות לקבל אותן עם תוספת של תאורת לד מובנית אשר תאפשר לכם ליהנות מהפרגולה גם בשעות החשכה.

כל הפרגולות מגיעות עם רמת גימור באיכות גבוהה במיוחד. זהו לא רק מראה עיצובי יוקרתי, אלא גם חומרים עמידים וחזקים המותאמים לאקלים הישראלי ועומדים בכל התקנים.