בומה מה? בומנייט!

bomaniteכאשר אנו באים לבנות בית או מבנה כלשהו, לשפץ או אפילו סתם לשדרג את הגינה למשל – אנו נבחר את העיצוב המתאים לנו. זה יכול להיות הצבע בקירות, הסגנון המועדף לריצוף, דברים מיוחדים שאנו רוצים שיהיו פה, עוד דברים שיהיו שם וכו'.

בומנייט הוא חלק בלתי נפרד של עיצוב הבית והנו אחד מסוגי הריצוף הפופולריים ביותר וכיום עושים בו שימוש גם בבתים פרטיים, גם במשרדים ולמגוון רחב של שימושים. הבומנייט הוא לא ריצוף בטון רגיל הוא נקרא גם בטון מוטבע משום שאפשר להטביע בו עיצוב מסוים לפי רצון הלקוח.

אילו דברים ניתן לעשות עם בומנייט?

אם תרשמו בומנייט בגוגל ותעברו ללשונית של התמונות תוכלו לרשום מגוון רחב של דוגמאות לקבלת השראה על הדברים שאפשר לעשות אתו. מדובר בשכבת בטון שלמעשה ניתן לעצב באמצעות חומצות וחומרים מיוחדים וכן מכשיר מיוחד ולהפיק צבעים ועיצובים שונים.

חלק עושים בו שימוש כדי לעצב צורות מסוימות על הקירות או הרצפה, אחרים עושים דימוי של אריחי קרמיקה (רק מרצפת בטון עמידה שנראית ממש כמו קרמיקה), חלק עושים המחשה של עץ ויש אינספור אפשרויות שאפשר לעשות עם הבטון. הבומנייט יכול לשמש אותנו לא רק לעיצוב הקירות, התקרה והרצפה אלא גם להכנת מדרגות ואפילו ריהוט מסוים כמו שולחנות, ספסלים וכו'. לכל אחד מאלה תוכלו גם להוסיף עיצוב מתאים משלו.

מדוע שמישהו ירצה להשתמש בבומנייט ולא בחומר גלם אחר?

הבומנייט או בטון מוטבע אם תרצו, הוא בטון לכל דבר. עושים שימוש בחומרים שונים לעצב את השכבה החיצונית אך בסופו של דבר מדובר בבטון. מדובר בחומר חזק מאוד, עמיד וכזה שניתן לפסל ולעשות אתו כמעט כל דבר. לא בכדי הוא חומר גלם שימוש לבניית בתים, בניינים ומבנים שונים, תשתיות, גשרים, כבישים ועוד. הבומנייט הוא היבט אומנותי הלוקח את חומר הגלם כמה צעדים קדימה ובעזרת אומנות של ממש ניתן להתאימו לכל מבנה, לכל סגנון ולכל עיצוב. משום כך הוא יכול להתאים לרצפה ענקית מעוצבת בארמון אירופאי מהודר ומצד שני יכול להתאים גם על התקרה במוזיאון, על הרצפה או הקירות בבית פרטי, על השביל במדרחוב ועוד. הבומנייט מצופה בווקס מיוחד וכן בחומר הנקרא סילר שמטרתו למנוע הצטברות של מים ולחות הפוגעים בבטון. בשל עמידותו של החומר מצד אחד והיכולת לעשות אתו כמעט כל דבר מצד שני – הוא הפך פופולרי מאוד לא רק בקרב אנשים פרטיים אלא בקרב מעצבי פנים, אדריכלים ועוד.

בומנייט לעסקים:

מכיוון שהבומנייט משמש לכל כך הרבה מקומות לא פלא שגם במתחמים מסחריים, משרדים ובתי עסק שונים עושים בו שימוש רב. כך למשל אפשר לעצב חנות עם בומנייט ולמתג אותה עם הלוגו על הקיר או הרצפה. כמו כן נוכל להשתמש בבומנייט בקירות המשרד, בריצוף של המבנה היוקרתי שלנו או אפילו בתקרה אם נרצה. נוכל לשלב את העיצובים המיוחדים עם תאורה מתאימה ומלבד ההיבט הדקורטיבי זה יכול לתרום המון למיתוג. תארו לכם את הרושם הראשוני שייווצר ללקוח הצופה כך במתחם המעוצב שלכם כשהוא בא לבקר/לקנות/לעשות אתכם עסקים. לא כל אחד יכול לבצע את עבודת הבומנייט לא לעסקים ולא עבור פרטיים וכי זה דורש יד מקצועית של ממש. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לספק לכם השירות המיוחד.

סירטון על בומנייט